TR
Şoförlü Kiralama Kampanyası
Detay
Şoförlü araç kiralamanıza %15 indirim fırsatı!

  Şoförlü Araç Kiralama

  Şoförlü araç kiralama hizmeti, gideceğiniz lokasyona güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir. Özel günlerde veya iş seyahatlerinde sıklıkla tercih edilen şoförlü araç kiralama hizmeti hakkında tüm detaylar aşağıdaki gibidir.

   

  Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

  Şoförlü araç kiralama, standart araç kiralama hizmetinin yanı sıra aracı kiraladığınız süre boyunca aynı zamanda şoför hizmeti almanızı da sağlayan bir paket olarak tanımlanabilir. Özel günlerde araç kullanmak istemediğinizde veya yollarını bilmediğiniz bir şehre iş toplantısına gittiğinizde şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz.


  Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Uygulanır?

  Şoförlü araç kiralama hizmeti; 4, 8, 12, 24 saatlik bazda yapılabilir. Hizmet verdiğimiz bölgeler içerisinde şoförlü araç kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tüm şartları belirledikten sonra hizmeti satın almak oldukça kolaydır. Şoförlü araç kiralama hizmetinden %15 indirimli yararlanmak için bizlere [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

   

  Şoförlü Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

  Konfor: Seyahat ederken, aynı zamanda yapmanız gereken farklı işleriniz varsa Şoförlü Kiralama’nın konforuyla bunları kolayca çözebilirsiniz.

  Emniyet: Lisanslı şoförler, her türlü trafik ve hava koşullarında gezinmede oldukça deneyimlidir. Ayrıca aşina olmadığınız alanlarda nasıl dolaşılacağını da bilirler. Bilmediğiniz bir şehirde yolunuzu bulmaya çalışırken kaygı yaşıyorsanız, neden birinin sizin için bu karmaşık ayrıntılarla ilgilenmesine izin vermiyorsunuz? Bir şoför kiraladığınızda, gideceğiniz yere güvenli ve minimum stresle varma olasılığınız artar.

  Vakit: Özellikle bir iş seyahatinde iseniz şoförlü araç kiralama hizmeti size vakit kazandıracaktır. Gitmeniz gereken yerlere en hızlı şekilde ulaşmanın yanı sıra yolculuk esnasında arka koltukta işlerinizi halledebilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilir ve notlarınızın üstünden geçebilirsiniz.